بسیار خرسند هستیم که توانسته ایم اطلاعات علمی و قانونی در مهاجرت از طریق تحصیل و همچنین سایر روش های قانونی مهاجرت را در اختیار متقاضیان کشورهای گوناگون و به خصوص مردم عزیز ایران قرار دهیم .

گروه مهاجرت تحصیلی موسسه مشاوران پارسی که با متد اروپایی و مشتری مداری بین المللی سعی در ارائه بهترین خدمات مشاوره ای و اقدامات لازم را به متقاضیان خود دارد ، می داند که برای بهترین بودن باید با بهترین ها کار کرد و از این رو از تمامی موسسات مجاز و معتبر داخل کشور ایران و یا موسسات و اشخاص حقیقی در خارج از ایران که درخواست همکاری با مجموعه مشاوران مهاجرت تحصیلی را دارند دعوت می نماید تا به این مجموعه بزرگ بپیوندند .

ما تمامی اطلاعات لازم از صفر تا صد را در اختیار همکاران قرار می دهیم و آن ها اطمینان دارند که در یک مسیر علمی گام برداشته اند . موسسات داخل ایران می توانند جذب مشتریان خود را از طریق وب سایت موسسات برتر مهاجرتی و اعزام دانشجو HSA انجام دهند و تمامی کارها را بر عهده مشاوران و تیم پیگیری موسسه مشاوران پارسی بگذارند . همچنین موسسات و اشخاص حقیقی خارج از ایران می توانند ایده های همکاری خود را برای ما ارسال کنند .

متقاضیان همکاری با مجموعه بزرگ مشاوران پارسی و سایت معرفی کننده موسسات برتر مهاجرتی و اعزام دانشجو HSA باید رزومه خود را از طریق آدرس ایمیل group@histudyabroad.com برای ما ارسال نمایند تا بعد از بررسی ، شرایط کامل خدمت عزیزان ارسال شود .